Uczucia, a w szczególności miłość to temat, o którym raz na jakiś czas każdy z nas chce przeczytać. Kiedy mamy chwile dla siebie, siadamy z książką w ulubionej piżamie, w ręku mamy kubek gorącej czekolady… Albo kiedy jedziemy tramwajem do szkoły czy pracy… Albo po prostu, kiedy chcemy oderwać się na chwilę od swoich obowiązków i zmartwień. Wtedy sięgamy po książkę, która pozwoli nam zatracić się w niej całkowicie i bez opamiętania. Taka właśnie jest książka Elżbiety Rodzeń ‘’Jesteś cudem’’.

Czego można się spodziewać po ‘’Jesteś cudem’’?

Jest to książka pełna emocji, uczuć i wrażeń. Poznajemy losy Kamila i Mai, których los nie oszczędzał. Los postawił ich na swojej drodze, ale nie wiadomo do końca jak to uczucie wpłynie na ich życie i czy przetrwa próbę, przed która zostanie przed nimi postawiona.

Historia w jakiej uczestniczymy czytając ‘’Jesteś cudem’’, to historia, która uświadamia nam, czytelnikom, że życie na drodze każdego z nas może postawić wiele przeszkód i to tylko do nas samych zależy jakie wnioski z tego wyciągniemy i czy będzie to dla nas lekcja czy jednak porażka, po której nie będziemy w stanie się podnieść. Bohaterowie książki również uświadamiają sobie jak kruche potrafi być życie i że tak naprawdę to co sami sobie zaplanujemy w naszym życiu nie zawsze będzie mogło być zrealizowane.

Kiedy premiera?

Data pojawienia się książki na półkach w księgarniach to 01-07-2020. Jednak już dziś można śmiało zamawiać ją w księgarniach internetowych i z niecierpliwością oczekiwać na paczkę. Jak sama autorka pisze na swojej oficjalnej stronie na facebooku- ”już też chciałabym zobaczyć książkę na żywo i nie mogę się doczekać swojej przesyłki. Zwierzyłam się mężowi z tej tęsknoty, a on mi po męsku rzucił: “Po co ci ta książka i tak wiesz, jak się skończy”.Więc nie ma co zwlekać. Może to właśnie będzie ta książka, która zainspiruje cię do tego, aby zmienić coś w swoim życiu?

Co wiemy o autorce?

Elżbieta Rodzeń to ambitna, pełna energii kobieta, która swoją pasję, jaką jest czytanie książek przekształciła również w ich pisanie. Wychodzi jej to znakomicie! Pisze książki zarówno dla młodzieży, jak i dla starszych odbiorców. Specjalizuje się w gatunkach takich jak fantastyka, science fiction, ale także literatura obyczajowa i romanse. Jej pierwszym i najwierniejszym fanem jest jej mąż, z którym uwielbia spacerować zimą, oglądać nietuzinkowe filmy i pić dobrą herbatę.

Jest autorką między innymi takich książek jak: ‘’Chłopak, którego nie było’’, ‘’Przyszłość ma twoje imię’’ oraz ‘’Dziewczyna o kruchym sercu’’, które również skradły serce czytelników.

A czy ty znajdziesz w sobie dość odwagi, by stać się dla kogoś cudem?

Kwiat zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com